usd 35.65 | eur 36.85

UK RU

Основні різновиди фільтрів для води та газу

Пристрої для фільтрації SD Forte дозволяють розв'язувати питання з очищенням води чи газу в побутових мережах. У газопровідних системах фільтрація є важливою процедурою, бо газове обладнання чутливе навіть до дрібних частинок — при контакті з ними, котли, лічильники та інші пристрої можуть швидко зношуватися і виходити з ладу.

Фільтрація води в побутових системах важлива не тільки через обладнання, а і для безпеки для людини. Різні домішки можуть негативно впливати на здоров’я, тому воду потрібно очищати — після фільтрації, її можна застосовувати для приготування їжі та пиття.

Газові та водяні фільтри SD Forte — це надійне обладнання європейської якості, що забезпечує максимальне очищення робочого середовища від різних домішок. Ми пропонуємо обладнання, яке виготовляється відповідно до чинних стандартів, що підтверджують сертифікати якості.

Фільтри грубого очищення

Фільтрами грубого очищення називаються пристрої, які забезпечують первинну фільтрацію робочого середовища від різних домішок. Вони виглядають як невеликі ділянки труби з відведенням.

Фільтри-болтики встановлюються на трубу перед обладнанням або фільтрами тонкого очищення. Усередині них знаходиться сітчастий циліндр, який і є очищує елементом: при проходженні робочого середовища через цю сітку, більшість частинок залишається на ній, а вода або газ рухаються далі очищеними.

Очищення, що забезпечують такі пристрої, досить для того, щоб позбутися від пилу, глини, піску, металевих частинок у робочому середовищі. Фільтр грубого очищення відмінно підходить для того, щоб захистити обладнання від попадання домішок і швидкого зносу. Особливо важливим є їх використання в автономних водопроводах, де вода зі свердловини може мати велику кількість домішок глини. Крім того, дуже важливо встановлювати фільтри грубого очищення перед фільтрами тонкого очищення, щоб подовжити термін служби останніх.

Переваги фільтрів грубого очищення:

  • проста конструкція;
  • висока надійність;
  • швидке обслуговування;
  • великий експлуатаційний термін.

Фільтри тонкого очищення

Фільтри тонкого очищення використовуються у водопровідних системах та дозволяють максимально підвищити якість води для використання в домашніх умовах. Ми пропонуємо самопромивні фільтри — надійні пристрої з максимально легким обслуговуванням.

Таке обладнання не тільки має складнішу конструкцію, ніж фільтри грубого очищення, а й забезпечує якісніше очищення. Усі відфільтровані частинки осідають у спеціальному баку. Фільтр оснащений манометром, який дозволить Вам стежити за тиском.

У самопромивних фільтрах не потрібно часто міняти картриджі, для очищення пристрою від накопиченого сміття передбачена спеціальна система промивання. Для того, щоб промити фільтр, достатньо лише повернути відповідний кран, попередньо подбавши про те, щоб воді з фільтра було куди надходити. Після цього, пристрій буде очищеним і готовим для подальшої експлуатації. Проводити промивання рекомендується не рідше одного разу на місяць.

Переваги нашої продукції:

  • висока якість матеріалів;
  • відповідність міжнародним стандартам;
  • надійність, практичність і довговічність;
  • доступна ціна.

Щоб замовити фільтри грубого й тонкого очищення SD Forte, виберіть у каталозі вподобану модель, натисніть кнопку «Купити» та перейдіть в один із магазинів наших партнерів.