usd 39 | eur 42

UK RU

Запірно-регулююча арматура SD Forte

У нашому каталозі Ви знайдете великий асортимент запірно-регулюючої арматури SD Forte. Для виготовлення всієї продукції бренду використовуються сучасні матеріали та технології, у результаті чого запірно-регулююча арматура відповідає вимогам міжнародних стандартів — це підтверджують численні сертифікати. Ми успішно конкуруємо з провідними європейськими брендами.

Запірно-регулююча арматура — це обладнання, яке встановлюється на всі типи водопроводів і забезпечує можливість перекривати й відкривати воду. Ми пропонуємо найпопулярніші різновиди арматури, що дозволить Вам підібрати вироби, характеристики яких будуть відповідати Вашим потребам.

Види запірно-регулюючої арматури

Ми виготовляємо наступні різновиди запірної арматури:

  • кульові крани — звичайні, з накидною гайкою та американки;
  • приладові крани;
  • радіаторну арматуру, термоголівки;
  • редуктори тиску;
  • зворотні клапани;
  • термостатичні змішувачі.

Усі перераховані вироби виготовляються з латуні вищої якості, яка не піддається корозії та не має ніякого негативного впливу на якість води. Окремі деталі арматури можуть виготовлятися з інших матеріалів — ми гарантуємо їх високу якість.

Конструкція всіх елементів спрямована на забезпечення максимальної безпеки та практичності в експлуатації. Використовуючи запірно-регулюючу арматуру SD Forte, Ви можете бути впевненими в її довговічності та надійності.

Призначення й особливості запірно-регулюючої арматури

Залежно від обраного типу обладнання, воно може мати різні особливості та призначення.

Кульовий кран є стандартним рішенням для установки на водопроводах. Він дозволяє перекривати та відкривати воду простим поворотом вентиля, а в якості запірного елемента в конструкції використовується куля.

Кульові крани можуть мати різні способи установки. Одним із найбільш практичних способів є кран-американка. Він складається з декількох частин, які з’єднуються між собою за допомогою різьблення та фіксуються гайкою. Така конструкція дозволяє провести установку без обертання труб — потрібно лише з’єднати окремі частини з різними ділянками труби та зафіксувати їх гайкою.

Для регулювання води в з’єднаннях з сантехнічними приладами використовуються спеціальні приладові крани. Вони характеризуються стильним дизайном, завдяки чому гармонійно виглядають у будь-якому інтер’єрі.

При установці радіаторів використовується спеціальна радіаторна арматура. На системі централізованого опалення рекомендується встановлювати запірні крани, а на автономну — регулювальні, для забезпечення можливості зміни параметрів потоку води. Також ми пропонуємо рішення для автоматичної підтримки потрібної температури — термоголівки. Це спеціальні вентилі, які реагують на температуру навколишнього середовища і змінюють параметри потоку води в залежності від неї.

Щоб забезпечити повну безпеку при експлуатації котлів і подібного обладнання, ми пропонуємо встановлювати редуктори тиску. Це спеціальні пристрої, які підтримують тиск у системі на заданому рівні та пом’якшують наслідки гідроударів, забезпечуючи стабільну роботу установок.

При використанні гідронасосів слід подбати про незмінність напрямку потоку води. Кращим рішенням будуть зворотні клапани — прості пристрої, які пропускають воду тільки в одному напрямку. При аварії в системі або зниженні тиску вони захистять установку від зворотного потоку води та попередять можливі несправності.

Термостатичні змішувачі — це спеціальне обладнання, яке дозволить Вам насолоджуватися водою потрібної температури без необхідності постійних регулювань. Достатньо лише виставити на термозмішувачі температуру один раз і вона буде постійно підтримуватись.

Переваги продукції SD Forte:

  • європейська якість;
  • простота в монтажі, практичність і надійність в експлуатації;
  • виготовляється з кращих матеріалів;
  • відповідність міжнародним стандартам, яке перевіряється в спеціальному дослідницькому центрі.

Щоб купити запірно-регулюючу арматуру SD Forte, виберіть потрібну модель у каталозі, натисніть кнопку «Купити» та перейдіть в один із запропонованих магазинів.