usd 35.65 | eur 36.85

UK RU

Кульові крани для води

простота в експлуатації та максимальна довговічність

Кран кульовий для води з внутрішньою різьбою (метелик)

від 170 грн.

Кран кульовий для води з внутрішньою різьбою (ручка)

від 180 грн.

Кран кульовий для води з внутрішньою-зовнішньою різьбою (метелик)

від 180 грн.

Кран кульовий для води з внутрішньою-зовнішньою різьбою (ручка)

від 186 грн.

Кран кульовий для води з зовнішньою різьбою (метелик)

від 177 грн.

Кран кульовий для води кутовий з внутрішньою-зовнішньою різьбою (метелик)

від 210 грн.

Кульовий кран для води SD Forte

Запірна арматура є дуже важливою складовою будь-якого водопроводу: за її допомогою можна в будь-який момент відрегулювати потік води, перекрити або відкрити його. Одним із найбільш надійних і популярних різновидів такого обладнання є кульові крани. Вони мають дуже просту конструкцію та відрізняються високою надійністю.

На нашому сайті Ви знайдете великий вибір кульових кранів для води SD Forte. Уся наша запірно-регулююча арматура виготовляється з латуні високої якості та відповідає вимогам міжнародних стандартів, що підтверджують численні сертифікати.

Конструкція кульового крана

Кульовий кран для води складається з наступних частин:

  • корпус;
  • ручка для регулювання параметрів потоку;
  • замикальний елемент, розташований усередині;
  • ущільнювачі.

Замикальний елемент має вигляд кулі з отвором і розташовується безпосередньо посередині виробу. Поворотом ручки можна змінювати його положення: у закритому положенні отвір кулі розташовується перпендикулярно трубі, а у відкритому — паралельно. У результаті, такий кран є надійним рішенням для перекриття води. У відкритому положенні замикальний елемент не зменшує пропускну здатність та не перешкоджає проходженню потоку.

Перевага кульових кранів для води:

  • на відміну від інших різновидів, Ви можете визначити положення кульового крана візуально, подивившись на кут повороту ручки;
  • така запірна арматура є універсальною та може встановлюватися у квартирах, будинках та громадських закладах;
  • для повороту ручки потрібно докласти мінімум зусиль;
  • монтаж крана максимально простий, а великий асортимент дозволяє вибрати арматуру с оптимальними характеристиками і способом установки.

Де купити кульовий кран

Завдяки використанню якісних матеріалів та сучасних технологій, наша продукція успішно конкурує з обладнанням від провідних європейських виробників. Ми дбаємо про те, щоб запірна арматура SD Forte відповідала чинним нормам і проводимо постійні дослідження в спеціальному центрі при виробництві.

У каталозі представлений великий вибір кранів із різними характеристиками та розмірами. Щоб замовити кульовий кран для води SD Forte, натисніть кнопку «Купити» та виберіть один із запропонованих магазинів.