usd 27.85 | eur 33.55

UK RU

Радіаторні крани

просте та точне регулювання температури

Кран буксовий для радіатора з нижнім підключенням прямий

від 226 грн.

Кран буксовий для радіатора з нижнім підключенням кутовий

від 241 грн.

Кран кульовий для радіатора з нижнім підключенням прямий

від 236 грн.

Кран кульовий для радіатора з нижнім підключенням кутовий

від 231 грн.

Кран простого регулювання для радіатора прямий, лінії подачі

від 136 грн.

Кран простого регулювання для радіатора прямий, зворотної лінії

від 118 грн.

Кран простого регулювання для радіатора кутовий, лінії подачі

від 133 грн.

Кран простого регулювання для радіатора кутовий, зворотної лінії

від 121 грн.

Клапан термостатичний для радіатора прямий

від 148 грн.

Клапан термостатичний для радіатора кутовий

від 145 грн.

Радіаторні крани SD Forte

Оптимальним рішенням для забезпечення можливості управління інтенсивністю потоку води в системах опалення є радіаторні крани. Вони мають тривалий термін експлуатації та надають необхідний набір функцій для створення надійної системи опалення.

У каталозі на нашому сайті Ви знайдете великий вибір радіаторних кранів SD Forte. Обладнання виготовляється з кращих матеріалів, завдяки чому має відмінні експлуатаційні характеристики та успішно конкурує з продукцією кращих європейських брендів.

Призначення та конструкція радіаторних кранів

Крани для радіаторів призначені для, зміни параметрів подачі води в трубах опалення перед батареями. Повертаючи ручку, можна відкрити воду повністю, частково обмежити потік або повністю його перекрити. Таким чином, можна налаштувати оптимальні параметри для досягнення бажаного рівня тепла.

На відміну від звичайних кульових кранів, спеціальні крани для опалення дозволяють не тільки повністю перекривати воду, а й регулювати інтенсивність потоку. Це особливо важливо в автономних системах опалення, де необхідне постійне регулювання.

Зовні така арматура має вигляд звичайного крана з циліндричною ручкою. Запірний елемент є досить чутливим, завдяки чому можна точно налаштувати потрібний рівень подачі води. Ручка обертається просто, а регулювання не вимагає надмірних зусиль. У закритому положенні кран надійно утримує воду, не допускаючи протікання.

Переваги нашої продукції:

  • ми стежимо за відповідністю нашого обладнання вимогам міжнародних норм та перевіряємо всю продукцію в спеціальному дослідницькому центрі;
  • для виготовлення використовуємо тільки матеріали вищої якості та сучасні технології;
  • наша продукція має тривалий експлуатаційний термін;
  • всі моделі прості в установці та використанні.

Наші крани для опалювальних систем стійкі до перепадів тиску, високої температури й корозії. Завдяки цьому, обладнання не втрачає своїх якостей навіть після багаторічної експлуатації. Щоб купити радіаторні крани SD Forte, натисніть відповідну кнопку на сайті та виберіть один із запропонованих магазинів наших партнерів.