usd 35.65 | eur 36.85

UK RU

Зворотні клапани

бездоганна надійність та європейська якість

Зворотний клапан нікельований

від 181 грн.

Зворотний клапан

від 136 грн.

Зворотний клапан EURO

від 202 грн.

Зворотний клапан SD Forte

При установці автономного водопроводу та різного устаткування, слід подбати про те, щоб рух робочого середовища відбувався тільки в одному напрямку — зворотний потік може призвести до серйозних несправностей. Для цього використовується спеціальний пристрій — зворотний клапан.

У нашому каталозі представлена ​​велика кількість зворотних клапанів для води SD Forte. Ми пропонуємо вироби з різними характеристиками та розмірами — вибирайте оптимальну модель для свого водопроводу на нашому офіційному сайті.

Призначення зворотного клапана

Якщо у водопровідній системі використовується насос, то при виключенні електроенергії або гідроударі тиск у трубах різко знизиться і з великою ймовірністю вода піде у зворотному напрямку. Це може негативно вплинути на роботу всієї системи та стати причиною несправностей.

Зворотний клапан — це пристрій, який дозволяє робочому середовищі рухатися тільки в одному напрямку. Він має простий механізм зі спеціальним запірним елементом: коли вода рухається в правильному напрямку — він відкритий, а коли в неправильному — закривається. Відкриття й закриття клапана відбувається механічно, без участі користувача — запірний елемент змінює положенні завдяки руху води.

Подібний захист обов’язково встановлюється на автономні водопроводи, де зміна напрямку потоку є досить частим явищем і може завдати чималої шкоди. Однак, у квартирах лічильники води також можуть знадобитися — наприклад, при установці бойлерів чи витратомірів для води.

Завдяки простій конструкції, що включає в себе мінімум елементів, клапани мають тривалий термін служби та надійно виконують свої функції. Вони монтуються прямо на трубопровід, але перед ними рекомендується встановлювати фільтр грубого очищення, щоб дрібні частинки не пошкодили запірний елемент.

Переваги нашої продукції:

  • для виготовлення запірно-регулюючої арматури ми застосовуємо тільки найкращі матеріали;
  • все обладнання відповідає вимогам міжнародних стандартів, що підтверджено сертифікатами;
  • наша продукція легко монтується та використовується.

Щоб замовити зворотний клапан SD Forte, натисніть на кнопку «Купити» біля вподобаної моделі та перейдіть в один із запропонованих магазинів.