usd 35.65 | eur 36.85

UK RU

Кульовий кран американка для води

просте та надійне рішення

Кран кульовий зі згоном "Американка" з антипротіканням прямий

від 275 грн.

Кран кульовий зі згоном "Американка" прямий

від 259 грн.

Кран кульовий зі згоном "Американка" з антипротіканням кутовий

від 273 грн.

Кран кульовий зі згоном "Американка" кутовий

від 290 грн.

Кульовий кран американка для води SD Forte

Кульові крани є одним із найбільш популярних різновидів запірно-регулюючої арматури для водопроводів. Їх розповсюдженість пояснюється простою установкою та експлуатацією, а також високою надійністю. Крани з американкою — це обладнання, яке має розбірний корпус.

Ми пропонуємо кульові крани-американки для води SD Forte — наша запірна арматура виготовляється з високоякісної латуні, що забезпечує їй тривалий експлуатаційний термін. Крани відповідають чинним міжнародними стандартами якості та безпеки, що підтверджують відповідні сертифікати.

Особливості крана-американки

Кульовий кран — це виріб, який призначений для перекриття потоку на будь-яких водопроводах: для холодної або гарячої води, опалення, тощо. Він являє собою короткий відрізок труби з ручкою, всередині якого розташована куля з отвором — замикальний елемент. Поворотом ручки можна розташувати отвір перпендикулярно трубі, щоб перекрити потік або паралельно, щоб відкрити воду.

Кран американка відрізняється від звичайних моделей наявністю розбірного корпусу. При монтажі потрібно розділити дві частини виробу, після чого кожну з них можна окремо встановити на стик трубопроводу. Після цього, дві частини корпусу скручуються між собою за допомогою накидної гайки.

Переваги кульового крана американки

Американка вирішує основний недолік стандартних кульових кранів: для їх установки потрібно вкручувати труби в різьбу, що є неможливим при монтажі на готовий трубопровід. У випадку з американкою, не потрібно обертати труби — окремі частини корпусу вкручуються на різьбу, а потім з’єднуються між собою.

При цьому, процес установки є дуже простим та не вимагає спеціальних знань, навичок або інструментів. Різьбові з’єднання дуже легко розділяються і з’єднуються, а накидна гайка закручується з мінімальними зусиллями та забезпечує надійну фіксацію. При необхідності, кран можна зняти та встановити на іншу трубу.

Де купити кран американку

Наша трубопровідна арматура виготовляється з латуні вищої якості, завдяки чому крани мають високу стійкість до тиску, температури та механічних впливів, а також антикорозійні властивості. Навіть після багаторічної експлуатації продукція SD Forte не втрачає своїх якостей.

Щоб купити кульовий кран американку для води SD Forte, натисніть відповідну кнопку на нашому сайті та перейдіть на один із запропонованих магазинів.