usd 35.65 | eur 36.85

UK RU

Компресійні фітинги

практичне рішення з тривалим терміном експлуатації

Муфта обтискна

від 135 грн.

Муфта обтискна з внутрішньою різьбою

від 86 грн.

Муфта обтискна з зовнішньою різьбою

від 82 грн.

Трійник обтискний

від 207 грн.

Трійник обтискний з внутрішньою різьбою

від 161 грн.

Трійник обтискний з зовнішньою різьбою

від 179 грн.

Кутник обтискний

від 157 грн.

Кутник обтискний з зовнішньою різьбою

від 125 грн.

Кутник обтискний з внутрішньою різьбою

від 133 грн.

Кутник обтискний настінний

від 148 грн.

Компресійні фітинги SD Forte

Фітинги — це популярне обладнання, яке використовується для всіх різновидів водопроводу. Одним із найбільш розповсюджених є компресійні фітинги, для яких властиві надійність та простота в монтажі. Вони дозволяють дуже швидко з’єднати труби без застосування будь-яких спеціальних навичок.

Ми пропонуємо великий асортимент компресійних фітингів для металопластикових труб SD Forte. Наша продукція виготовляється відповідно до вимог міжнародних стандартів, що гарантує її надійність і довговічність.

Конструкція обтискних фітингів

Обтискні фітинги для труб не вимагають наявності різьблення, завдяки чому вони є універсальними. Їх конструкція складається з наступних елементів:

  • ущільнювального й затискного кілець;
  • втулки;
  • затискної гайки;
  • корпусу.

Труби фіксуються між собою за допомогою кілець, після чого затискаються втулкою, а гайка вкручується в корпус. У результаті встановлюється надійне з’єднання, яке залишається герметичним і не потребує регулярних підтяжок. При цьому, обтискний фітинг для металопластикових труб може бути в будь-який момент розібраний і використаний заново.

Переваги компресійних фітингів:

  • дуже простий монтаж, який не вимагає спеціальних навичок;
  • герметичне й надійне з’єднання, яке не втрачає властивостей із часом;
  • стійкість до корозії й механічних впливів;
  • можливість багаторазового використання.

Де купити компресійні фітинги

Ми пропонуємо великий асортимент компресійних фітингів SD Forte. Наші деталі виготовляються з високоякісної латуні. Завдяки цьому, фітинги SD Forte за своїми технічними та експлуатаційними характеристиками не поступаються обладнанню від провідних європейських виробників.

Уся наша продукція проходить перевірку в дослідницькому центрі, що дозволяє нам пропонувати своїм покупцям практичне обладнання з тривалим терміном експлуатації. Щоб замовити компресійні фітинги для металопластикових труб SD Forte, натисніть кнопку «Купити» на сайті та виберіть один з магазинів у запропонованому списку.