usd 35.65 | eur 36.85

UK RU

Гнучка підводка для змішувача SD Forte

простота й надійність в експлуатації

Шланг для підключення змішувача

від 159 грн.

Гнучке підведення для змішувача

При установці сантехнічного обладнання, потрібно звертати увагу на якість кожного елементу, адже від цього залежить надійність і безпека експлуатації всієї системи. Використання якісного шланга для гнучкого підведення змішувача дозволить уникнути протікання і проривів, забезпечить тривалий експлуатаційний термін.

На нашому сайті Ви знайдете якісні гнучкі шланги для змішувача SD Forte. Наша продукція виготовляється за вимогами міжнародних стандартів, тому ви можете бути впевнені в її надійності.

Призначення гнучких підводок

Гнучкі підводки — це спеціальні шланги призначені для з’єднання змішувачів або іншого сантехнічного обладнання з трубами водопроводу. За допомогою обтискних гайок, вони надійно закріплюються на крані та дозволяють безперешкодно використовувати всі його функції.

Конструкція виробу передбачає наявність гумового шланга всередині й дротяного обплетення зовні. Таке рішення одночасно забезпечує шлангу високу гнучкість і міцність. Накидна гайка, яка фіксує з’єднання з водопроводом, дуже легко закручується та не пропускає воду.

Переваги гнучкого підведення

У порівнянні з альтернативними засобами підключення, гнучке підведення для змішувача має численні переваги:

  • його дуже легко встановити — для цього не потрібно мати спеціальні знання або навички, а також проводити будь-які підготовчі роботи;
  • шланг є досить компактним;
  • висока гнучкість дозволяє вигинати підводку в потрібному місці під кутом і підключати змішувач у будь-яких умовах;
  • шланги мають акуратний зовнішній вигляд, завдяки чому їх можна не ховати після установки.

Виріб відрізняється високою стійкістю до механічного впливу, корозії, перепадів тиску й температури, що забезпечує його тривалий експлуатаційний термін.

Де купити гнучку підводку?

Ми пропонуємо обладнання високої якості, що відповідає європейським стандартам. Широкий асортимент товарів на нашому сайті дозволить Вам вибрати відповідну підводку для своїх цілей.

Якість продукції перевіряється нами у власному дослідницькому центрі, завдяки чому ми пропонуємо обладнання, яке гарантовано відповідає чинним нормам. Щоб замовити гнучку підводку для змішувача SD Forte, натисніть кнопку «Купити» і виберіть один із запропонованих магазинів.