usd 35.65 | eur 36.85

UK RU

Кульові крани з накидною гайкою для води

універсальність та довговічність

Кран кульовий з накидною гайкою для води прямий з внутрішньою-зовнішньою різьбою

від 231 грн.

Кран кульовий з накидною гайкою для води прямий з внутрішньою різьбою

від 230 грн.

Кран кульовий з накидною гайкою для води кутовий з внутрішньою-зовнішньою різьбою

від 264 грн.

Кульовий кран з накидною гайкою для води SD Forte

Кульові крани є одним із найпопулярніших рішень для забезпечення можливості регулювання потоку води. Вони дуже надійні, прості в установці та відмінно справляються зі своїми функціями. Деякі моделі оснащені накидною гайкою, що робить монтаж ще простішим та зручним.

Ми пропонуємо кульові крани з накидною гайкою для води SD Forte. Усе наше обладнання виготовляється відповідно до вимог чинних норм — готові крани перевіряються в спеціальному дослідницькому центрі. Завдяки цьому, ми гарантуємо високу якість продукції.

Особливості кранів з накидною гайкою

Стандартні моделі кульових кранів мають два зовнішніх різьблення з кожного кінця, що дозволяє встановити їх на труби з внутрішнім різьбленням. Але якщо потрібно провести монтаж на трубу із зовнішнім різьбленням, то виникає проблема — знайти та встановити відповідні крани досить складно.

Вироби з накидною гайкою дозволяють розв'язати цю проблему — гайка має внутрішнє різьблення та легко фіксується на трубі відповідного діаметру. Крім того, при установці не потрібно обертати трубу або кран навколо своєї осі: крутити потрібно тільки гайку. Завдяки цьому, арматуру такого типу можна монтувати на вже встановлені водопроводи.

На відміну від кранів з американками, моделі з накидними гайками мають нерозбірний корпус. Таким чином, стиків у корпусі менше, що підвищує герметичність і стійкість до тиску.

Переваги кульових кранів:

  • проста установка і використання;
  • висока стійкість до корозії, перепадів тиску, температури й зовнішніх впливів;
  • максимальна герметичність при перекритті води;
  • висока пропускна здатність у відкритому положенні;
  • можливість багаторазового використання.

Звертайтеся до нас

Завдяки високій якості продукції, ми успішно конкуруємо з провідними європейськими брендами. Устаткування SD Forte дозволяє вирішити велику кількість питань у сфері сантехнічних та опалювальних систем. Для досягнення максимальних експлуатаційних характеристик виробів ми використовуємо при виготовленні тільки кращі матеріали.

Щоб замовити кульовий кран з накидною гайкою SD Forte для водопроводу, натисніть кнопку «Купити» на нашому сайті та виберіть один із магазинів у запропонованому списку.