usd 35.65 | eur 36.85

UK RU

Термічні головки

зручно, безпечно, надійно

Термостатична головка

від 204 грн.

Термостатична головка з виносним датчиком

від 656 грн.

Термоголовки для опалювальних систем SD Forte

Для автономних систем опалення дуже важливо подбати не тільки про те, щоб обсягів тепла було достатньо для обігріву приміщення взимку, але і про раціональне використання ресурсів. Якщо не регулювати температуру, то прогрів буде занадто сильним, що призведе й до дискомфорту в приміщенні, і до зайвих витрат. Термоголовки дозволять Вам не займатися постійним регулюванням, бо будуть автоматично підтримувати потрібну температуру в приміщенні.

У нашому каталозі Ви знайдете кращі моделі термоголовок SD Forte. Завдяки високій якості матеріалів, наше обладнання не поступається продукції від провідних європейських брендах.

Що таке Термоголовка

Пристрій виглядає як звичайний радіаторний кран, який встановлюється на системи опалення для керування інтенсивністю подачі води. Однак, Термоголовка має важливу відмінність — вона оснащена спеціальним датчиком, який стежить за температурою навколишнього середовища.

Суть цього виробу полягає в тому, що при відхиленні температури в приміщенні від бажаної, регулятор автоматично змінює параметр потоку: якщо стає холодніше він додає води, а якщо тепліше — трохи перекриває потік. У результаті, у приміщенні завжди підтримується та температура, яку Ви попередньо обрали.

Перевага використання термоголовок

Придбання такого обладнання швидко окупається завдяки значній економії теплоносія. У ті дні, коли в сильному нагріванні немає потреби, радіатори без термостатичних голівок продовжують інтенсивно гріти повітря, витрачаючи зайві ресурси.

Термоголовка ж позбавить Вас від зайвих витрат — з нею Ви витрачаєте тільки той обсяг палива, який необхідний для підтримки оптимальної температури. Крім того, приміщення не буде перегріватися настільки, щоб довелося відкривати вікна, але й не стане надто холодним.

Де купити Термоголовки

Термоголовки SD Forte — це надійне та довговічне устаткування, яке забезпечує всі необхідні функції. У процесі виробництва ми застосовуємо сучасні технології та кращі матеріали для того, щоб вироби мали найкращі експлуатаційні характеристики.

У каталозі Ви знайдете різні моделі — вибирайте оптимальну за вигідною ціною. Щоб купити термоголовку SD Forte, натисніть відповідну кнопку «Купити» на сайті та перейдіть в один із магазинів, зазначених у списку наших партнерів.