usd 35.65 | eur 36.85

UK RU

Редуктори тиску води

безпека та практичність

Редуктор тиску води PN16

від 398 грн.

Редуктор тиску води PN25

від 1 026 грн.

Регулятор тиску води SD Forte

Різкі зміни тиску води у водопроводі можуть стати причиною серйозних несправностей сантехнічного обладнання. Тому важливо підтримувати стабільний рівень цього параметру й у квартирі, і в приватному будинку, і в громадських закладах. Регулятор тиску води допоможе Вам уникнути аварійних ситуацій.

На нашому сайті є великий асортимент надійних редукторів зниження тиску від бренду SD Forte. Ми виготовляємо обладнання відповідно до сучасних стандартів безпеки та якості, що забезпечує просту та надійну установку й експлуатацію.

Що таке редуктор тиску

Редуктор тиску для води — це спеціальний пристрій, який встановлюється на трубопровід. Його основна функція — підтримання тиску в системі на оптимальному рівні та пом’якшення гідроударів.

Регулятори тиску особливо важливі при використанні бойлерів, насосів та іншого сантехнічного обладнання, яке чутливе до параметрів подачі води. Деяке обладнання має аварійні клапани, через які вода при підвищеному тиску випускається назовні — регулятори тиску допоможуть уникнути таких випадків. Також їх рекомендується встановлювати й на системах опалення, у яких гідроудари можуть призвести до протікання та розривів труб.

Конструкція редуктора тиску

Редуктор виконаний у вигляді невеликого виробу з вхідним і вихідним отвором для трубопроводу. Усередині нього знаходиться пружинний механізм, який компенсує підвищений тиск у системі. Деякі моделі комплектуються манометром, за допомогою якого можна спостерігати за зміною тиску в системі.

Така конструкція зарекомендувала себе як вкрай надійна: побутові регулятори найчастіше встановлюють на вході труб у приміщення або на трубопроводи, що йдуть від свердловини.

Переваги нашої продукції:

  • для виготовлення використовується високоякісна латунь, що відрізняється стійкістю до корозії, перепадів тиску й температури;
  • ми підтримуємо високу якість продукції, перевіряючи її у власному дослідницькому центрі;
  • обладнання відповідає міжнародним стандартам, що підтверджується численними сертифікатами.

Завдяки великому асортименту, високим експлуатаційним характеристикам продукції, використанням сучасних технологій під час виробництва, ми успішно конкуруємо з провідними європейськими брендами. Щоб купити гідравлічний регулятор тиску води SD Forte, натисніть відповідну кнопку та перейдіть в один із запропонованих магазинів.