usd 35.65 | eur 36.85

UK RU

Труби зі зшитого поліетилену для теплої підлоги

Труба із зшитого поліетилену PEX-a

від 31 грн.

Труби зі зшитого поліетилену для теплої підлоги SD Forte

Найкращим рішенням для монтажу теплої підлоги є використання труб зі зшитого поліетилену. Їх експлуатаційні характеристики мають велику кількість переваг перед трубами з інших матеріалів. Зшитий поліетилен має підвищену міцність завдяки спеціальній обробці. Використовуючи цей матеріал для теплої підлоги, Ви можете бути впевнені в герметичності та надійності системи.

У нас на сайті Ви знайдете кращі труби зі зшитого поліетилену для теплої підлоги SD Forte Ми гарантуємо високу якість і довговічність своєї продукції — вибирайте модель з потрібними Вам характеристиками в каталозі.

Що таке зшитий поліетилен

Зшитий поліетилен, що використовується для теплої підлоги, являє собою модифікований матеріал. За допомогою хімічного та фізичного впливу молекули речовини утворюють між собою нові зв’язки, завдяки чому міцність поліетилену і його стійкість до температури й тиску значно збільшується.

Так, поліетиленові труби для теплої підлоги розраховані на експлуатацію при температурі 95 градусів Цельсію й тиску в 10 бар. При таких параметрах вони можуть використовуватися протягом 50 років. Верхня межа діапазону допустимих температур може сягати й 110 градусів Цельсію, якщо мова йде про короткочасний вплив.

Однією з головних особливостей зшитого поліетилену є гарна молекулярна пам’ять. Це означає, що навіть якщо труба деформується, вона швидко повертає свою початкову форму при невеликому нагріванні.

Переваги труб зі зшитого поліетилену:

  • стійкість до впливу агресивних середовищ та корозії;
  • гарна гнучкість, яка дозволяє встановити теплу підлогу будь-якої конфігурації;
  • відсутність осаду на стінках при експлуатації, завдяки чому внутрішній діаметр і пропускна здатність не змінюються з роками.

Завдяки еластичності труб, Ви можете встановити систему, використовуючи мінімум з’єднань, що забезпечує максимальну герметичність системи й безпеку при її використанні.

Де купити труби зі зшитого поліетилену для теплої підлоги

Завдяки високій якості, що відповідає міжнародним стандартам, наша продукція успішно конкурує на ринку з обладнанням провідних європейських брендів. При виготовленні використовуються кращі матеріали та технології, а готове обладнання проходить обов’язкову перевірку в дослідницькому центрі — Ви можете бути впевненими в якості нашої продукції.

Щоб замовити труби зі зшитого поліетилену для теплої підлоги за вигідною ціною, натисніть кнопку «Купити» та перейдіть в один із запропонованих магазинів.