usd 35.65 | eur 36.85

UK RU

Металопластикові труби

Простий монтаж, висока надійність

Труба металополімерна PERT-AL-PERT

від 34 грн.

Металопластикові труби SD Forte

Під час установки варто пам’ятати про те, що від правильного вибору матеріалів залежить те, наскільки довговічною, надійною і практичною буде система. Металопластикові труби — це сучасне рішення, яке користується популярністю завдяки своїм численним перевагам.

У нашому каталозі Ви знайдете великий вибір металопластикових труб для водопроводу й опалення SD Forte. Наша продукція виготовляється з найкращих матеріалів, що забезпечує її тривалий експлуатаційний термін і відмінні технічні характеристики.

Конструкція металопластикових труб

Сучасні металопластикові труби для води складаються з декількох шарів:

  • внутрішній шар виконаний із поліетилену;
  • середній шар виготовляється з алюмінію;
  • зовнішній шар — це також поліетилен.

Шари скріплюються клейовими прошарками, що забезпечує цілісність і міцність труби. Ми використовуємо якісні матеріали, завдяки чому можемо гарантувати, що навіть після інтенсивної багаторічної експлуатації труби не втратять своїх властивостей.

Переваги металопластикових труб:

вироби стійкі до корозії, завдяки чому не деформуються та не псуються з часом;

  • їх невелика вага значно полегшує транспортування й установку матеріалів;
  • для монтажу не потрібні спеціальні навички або інструменти — монтування не потребує зварювання і здійснюється за допомогою спеціальних фітингів.

Експлуатаційні характеристики металопластикових труб нічим не поступаються сталевим або поліпропіленовим аналогам. Вони стійкі до високого тиску і витримують температуру до 95 градусів, що дозволяє використовувати їх і для холодних, і для гарячих водопроводів. Завдяки низькому гідравлічному опору поліетилену, потік води в металопластикових і сталевих трубах однаковий, при цьому перші можуть мати меншому діаметрі.

Кращі металопластикові труби

Ми пропонуємо продукцію, що виробляється з застосуванням сучасних технологій. Усі наші труби проходять перевірку у власному дослідницькому центрі SD Forte на предмет відповідності міжнародним стандартам, завдяки чому ми успішно конкуруємо з провідними європейськими брендами.

Щоб купити металопластикові труби SD Forte в Україні, оберіть товар та натисніть відповідну кнопку «Купити» на нашому сайті.