usd 35.65 | eur 36.85

UK RU

Кульові крани для газу

простота, функціональність, безпека

Кран кульовий для газу з внутрішньою різьбою (метелик)

від 178 грн.

Кран кульовий для газу з внутрішньою різьбою (ручка)

від 182 грн.

Кран кульовий для газу з внутрішньою-зовнішньою різьбою (метелик)

від 187 грн.

Кран кульовий для газу з внутрішньою-зовнішньою різьбою (ручка)

від 179 грн.

Кульові крани для газу SD Forte

Кульові крани для газу — це обладнання, яке забезпечує можливість у будь-який момент відкрити або припинити подачу газу по трубопроводу. Завдяки простій конструкції та легкому монтажу, а також високій надійності, цей вид запірної арматури користується великою популярністю та застосовується для будь-яких газопроводів.

Ми пропонуємо газові кульові крани SD Forte, виготовлені з латуні екстракласу. Наше обладнання має тривалий експлуатаційний термін та відповідає чинним стандартам, що підтверджують сертифікати якості.

Призначення й конструкція кульових кранів

Кульові крани встановлюються в місцях розгалуження газопроводу. Їх основне призначення — регулювання газового потоку по трубі.

Вироби мають компактні розміри та мінімальну кількість деталей. За допомогою різьблення кран з’єднується з двома ділянками труби й розташовується прямо між ними. Ця особливість забезпечує дуже простий і швидкий монтаж, який не вимагає спеціальних інструментів та навичок.

Кульовий кран виглядає як невелика ділянка труби з ручкою для регулювання зверху. Усередині деталі розташовується замикальний елемент у вигляді кулі з великим отвором — за допомогою ручки Ви можете повертати цю кулю. Якщо отвір розташовується паралельно трубі, то газ безперешкодно проходить через кран, а якщо перпендикулярно — газ далі не надходить.

Переваги газових кульових кранів

За допомогою кульових кранів можна домогтися повної герметичності в стику, що дуже важливо з точки зору безпеки — ризик витоку газу при використанні цього обладнання практично відсутній.

Розбірна конструкція дозволяє зняти кран у будь-який момент та надалі встановити на іншій ділянці трубопроводу. Для повороту ручки й перекриття газу потрібно докласти мінімум зусиль, а по положенню ручки Ви зможете візуально визначити, чи відкритий кран у даний момент.

Переваги продукції SD Forte:

  • повна відповідність чинним нормам;
  • практичність в експлуатації;
  • великий термін служби та висока надійність;
  • матеріал виготовлення — латунь високої якості.

Щоб замовити кульовий кран для газу SD Forte, виберіть потрібну модель у каталозі, натисніть кнопку «Купити» та перейдіть на один із запропонованих сайтів.