usd 35.65 | eur 36.85

UK RU

Колектор для теплої підлоги

сучасне й надійне рішення

Колектор для систем радіаторного опалення

від 1 770 грн.

Колектор для системи "Тепла підлога"

від 4 982 грн.

Колекторна група для системи "Тепла підлога"

від 5 359 грн.

Колектор для теплої підлоги SD Forte

У нашому каталозі Ви знайдете надійні і якісні колектори для теплої підлоги SD Forte. Ми виготовляємо продукцію з кращих матеріалів, застосовуючи сучасні технології, що дозволяє нам успішно конкурувати з провідними європейськими брендами.

Розподільні колектори для води — це пристрої, які забезпечують правильне функціонування системи теплої підлоги та рівномірний розподіл тепла.

Що таке розподільчий колектор

Розподільчий колектор — це пристрій з отвором для вхідної труби й декількома виходами для підключення контурів теплої підлоги. Виходи оснащуються спеціальними витратомірами, які дозволяють контролювати обсяги води, які будуть подаватися на кожен контур.

Необхідність використання колектора для теплої підлоги пояснюється тим, що часто для підлоги використовуються контури різної довжини. Якщо їх під'єднати до звичайного розгалужувача, то вода буде розподілятися нерівномірно через різні показники гідравлічного опору.

Витратоміри, якими обладнаний колектор, дозволяють відрегулювати подачу води таким чином, щоб на кожен контур йшов потрібний обсяг теплоносія. Таким чином, досягається однакова температура по всій площі підлоги.

Переваги наших колекторів

Металеві частини виробу виготовляються з латуні й неіржавної сталі високої якості. Завдяки цьому, обладнання має високі антикорозійні властивості, а також стійкість до окислення, високого тиску та іншим фізичним впливам.

Інші елементи виготовляються зі спеціального пластика, який витримує гідроудари та високу температуру, що дозволяє використовувати його на теплій підлозі з будь-якими характеристиками та схемою. Усі колектори виготовляються із суворим дотриманням наявних норм, що значно спрощує їх подальший монтаж та експлуатацію.

Де купити колектор для теплої підлоги

Ми дбаємо про те, щоб уся наша продукція мала високі експлуатаційні характеристики, забезпечувала максимальний набір функцій для користувача і відрізнялася надійністю й довговічністю. У нашому дослідницькому центрі ведеться постійна розробка інноваційних рішень, що дозволяє нашій продукції завжди крокувати в ногу з часом.

Щоб купити колектор для теплої підлоги SD Forte за вигідною ціною, виберіть потрібну модель на нашому сайті, натисніть відповідну кнопку та перейдіть в один із запропонованих магазинів наших партнерів.