usd 35.65 | eur 36.85

UK RU

Труби зі зшитого поліетилену

сучасні технології та бездоганна надійність

Труба із зшитого поліетилену PEX-a

від 31 грн.

Труба зі зшитого поліетилену SD Forte

Труби з полімерних матеріалів з’явилися на ринку не дуже давно, але вже набули широкого розповсюдження, поступово витісняючи металеві аналоги. Їх експлуатаційні характеристики нічим не поступаються виробам із металу, а монтаж відбувається набагато простіше. Одним із найбільш популярних рішень для водопроводу є труби зі зшитого поліетилену.

На нашому сайті представлений великий вибір труб і фітингів зі зшитого поліетилену SD Forte за вигідною ціною. Ми виготовляємо їх, використовуючи сучасні технології і якісні матеріали, завдяки чому продукція нашого виробництва успішно конкурує на ринку з продукцією від провідних європейських виробників.

Що таке зшитий поліетилен

Зшитий поліетилен — це спеціальний матеріал, який виготовляється шляхом зміни молекулярної структури поліетилену. За допомогою пероксидного, силанового або електронного впливу, атоми матеріалу зшиваються між собою в однорідну сітку.

Такий метод дозволяє отримати гнучкі й міцні труби з гарною молекулярною пам'яттю. Це означає, що при деформації через різні впливи, труба швидко поверне початкову форму, не втрачаючи своїх властивостей.

Властивості труб зі зшитого поліетилену

Як і багато інших полімерні труби, вироби зі зшитого поліетилену стійкі до виникнення корозії. Вони також стійкі до перепадів тиску, гідроударів, зараженню грибками та бактеріями. Завдяки стійкості до впливу високої температури, можна використовувати труби зі зшитого поліетилену для опалення та гарячого водопроводу.

Висока гнучкість труб зі зшитого поліетилену дає можливість встановлювати труби навіть у важкодоступних місцях без зайвих операцій. Монтаж їх також простий і вимагає мінімальних витрат часу.

Переваги нашої продукції:

  • ми виготовляємо труби, використовуючи сучасне обладнання, кращі технології та якісні матеріали;
  • продукція відповідає вимогам міжнародних стандартів, що підтверджується відповідними сертифікатами;
  • наші труби проходять перевірку в спеціальному дослідницькому центрі, тому ми гарантуємо їх високу якість.

Щоб купити трубу зі зшитого поліетилену SD Forte за доступною ціною, виберіть потрібну модель у нашому каталозі, натисніть відповідну кнопку «Купити» та перейдіть на один із запропонованих сайтів наших офіційних партнерів.