usd 39 | eur 42

UK RU

Шланги для гнучкого підведення

Гнучкий шланг для підведення — це зручний та надійний засіб для під’єднання різноманітного сантехнічного обладнання до трубопроводу. Використання гнучкої підводки має багато переваг, завдяки чому цей спосіб користується популярністю як для оснащення домашніх водопроводів, так і громадських.

У нашому каталозі Ви знайдете кращі гнучкі шланги для підведення води SD Forte. Для виробництва нашої продукції використовуються якісні матеріали, завдяки чому ми завжди гарантуємо високу надійність і довговічність обладнання.

Що таке шланги для гнучкого підведення

Шлангами для гнучкого підведення називаються спеціальні шланги, які призначені для з’єднання сантехнічного обладнання з водопроводом. Їх можна використовувати для підключення змішувачів, унітазів, душових систем, пральних машин і т.д.

Конструкція для гнучкого підведення включає в себе:

  • гумовий шланг, що становить основу підводки;
  • обплетення з дроту, що збільшує міцність конструкції;
  • накидна гайка для з’єднання з водопроводом;
  • обтискна гільза для з’єднання з обладнанням.

Поєднавши між собою два елементи системою гнучкого підведення, Ви можете забезпечити стабільну подачу води.

Переваги гнучкого підведення

Гумовий шланг — основа виробу, що забезпечує йому відмінну гнучкість. Завдяки цьому, можна направляти підведення під будь-яким кутом, забезпечуючи максимально зручний та надійний монтаж.

Дротове обплетення надає шлангу високої міцності задля уникнення розривів та пошкоджень. Гнучкий шланг для води SD Forte може використовуватися протягом 10 і більше років без виникнення несправностей. Використання якісних матеріалів забезпечує виробам стійкість до корозії, високих температур і перепадів тиску.

Гайки легко закручуються і здатні витримати інтенсивний механічний вплив дії, що надає додаткову надійність при експлуатації підводки для води.

Де купити гнучкий шланг для підведення?

У каталозі Ви знайдете гнучкі шланги для підведення води з різними характеристиками — обирайте оптимальний варіант саме для себе. Ми гарантуємо високу якість — наша продукція виготовляється за міжнародними стандартами й під час виробництва проходить перевірку якості, що складається з декількох етапів. Щоб замовити шланги для підключення сантехніки від SD Forte, натисніть кнопку «Купити» на сайті та виберіть одного із запропонованих магазинів — офіційних партнерів.