usd 35.65 | eur 36.85

UK RU

Кульові крани з накидною гайкою для газу

Кран кульовий з накидною гайкою для газу кутовий з внутрішньою-зовнішньою різьбою

від 129 грн.

Кульовий кран з накидною гайкою для газу SD Forte

При розгалуженні газопроводу або установці обладнання обов’язково постає необхідність монтажу запірної арматури. Одним із найбільш надійних та простих рішень вважається кульовий кран — він при невеликій ціні та простій конструкції забезпечує можливість управління потоком газу. Моделі з накидною гайкою відрізняються легким монтажем і високою надійністю.

У нашому каталозі Ви знайдете кращі моделі кульових кранів з накидною гайкою для газу SD Forte. Завдяки високій якості продукції й використанню кращих матеріалів для її виготовлення, ми успішно конкуруємо з провідними європейськими брендами.

Конструкція кульових кранів із накидною гайкою

Кульові крани з накидною гайкою для газопроводу — це один із найпопулярніших різновидів запірно-регулюючої арматури. Функцію замикального елемента в таких виробах виконує сферичний елемент, розташований усередині корпусу. У ньому є отвір, через який проходить газ у відкритому положенні крана. У закритому положенні отвір повернуто перпендикулярно до труби, тому потік повністю зупиняється.

Кран кріпиться до труб за допомогою нарізного сполучення з одного боку й накидної гайки з іншого. На відміну від стандартних моделей, при установці кранів із накидною гайкою не потрібно обертати труби. Досить з’єднати одну частину за допомогою різьблення й закрутити гайку на іншому кінці.

Це рішення особливо актуально при установці кульових кранів на котли та інше обладнання, яке підключається до газопроводу — часто на трубах, що виходять із нього, є зовнішня різьба. Накидна гайка дозволяє без проблем під’єднатися до таких труб.

Переваги кульових кранів:

  • дуже простий і швидкий монтаж;
  • мінімум деталей у конструкції, що збільшує термін служби й знижує ризик виникнення несправностей;
  • висока герметичність у місцях з’єднань;
  • стійкість до високого тиску та температур;
  • хороші антикорозійні властивості;
  • можливість багаторазового використання.

Звертайтеся до нас

Продукція SD Forte — це надійне та довговічне устаткування, яке виготовляється відповідно до сучасних норм безпеки та якості. При виробництві запірно-регулюючої арматури ми використовуємо якісну латунь, яка має високу стійкість до різних впливів.

У каталозі представлений великий асортимент деталей з різними характеристиками й розмірами. Щоб купити кульовий кран з накидною гайкою для газу SD Forte, натисніть відповідну кнопку та виберіть один із запропонованих магазинів.